Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova e para në Evropë që dëbon turqit, shteti ka kultivuar raporte të afërta me Turqinë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova e para në Evropë që dëbon turqit, shteti ka kultivuar raporte të afërta me Turqinë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova e para në Evropë që dëbon turqit, shteti ka kultivuar raporte të afërta me Turqinë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 447 shikime
 • 447 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova e para në Evropë që dëbon turqit, shteti ka kultivuar raporte të afërta me Turqinë

Kategoritë


0 komente