Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosova jashtë Komisionit të Cilësisë, VV me nënshkrime për seancë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova jashtë Komisionit të Cilësisë, VV me nënshkrime për seancë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova jashtë Komisionit të Cilësisë, VV me nënshkrime për seancë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5 shikime
 • 5 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetja e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu, gjatë mbajtjes së seancës në Kuvendin e Kosovës, është parë teksa po mblidhte nënshkrime nga deputetët e pranishëm.

Kategoritë


0 komente