Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kosova koordinon aksionin botërorë të pastrimit me 157 shtete
Kosova koordinon aksionin botërorë të pastrimit me 157 shtete

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova koordinon aksionin botërorë të pastrimit me 157 shtete

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 132 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Let’s Do It Kosova ka mbajtur konferencë për medie për të njoftuar për aktivitet për Ditën Botërore të Pastrimit 21 shtatori.
Drejtori i kësaj organizate, Luan Hasanaj, theksoi se Kosova është përzgjedhur të bëjë këtë koordinim për arsye të punës dhe sukseseve të mëdha të organizatës.
Hasanaj ka njoftuar se kanë krijuar qendrën e thirrjeve e cila do të filloj sot në mesnatë, ku nga të gjitha shtetet pjesëmarrëse mund të kenë qasje për të ditur në lidhje me rezultatet.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500