Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosova me trajner të ri pas ndeshjes me Letoninë, në opsion edhe Lotthar Matthaus
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova me trajner të ri pas ndeshjes me Letoninë, në opsion edhe Lotthar Matthaus

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova me trajner të ri pas ndeshjes me Letoninë, në opsion edhe Lotthar Matthaus

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 14 shikime
 • 14 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sekretari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Eroll Salihu ka bërë të ditur se Komiteti Ekzekutiv dhe kryetari i FFK-së Fadil Vokrri janë duke i shqyrtuar kërkesat për trajnerin e ri të përfaqësueses.

Kategoritë


0 komente