Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kosova mund t’i humb 80 milionë euro
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova mund t’i humb 80 milionë euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova mund t’i humb 80 milionë euro

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 27 shikime
 • 27 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Obligimet që dalin nga Marrëveshja e Stabilizim Asociimit janë të fokusuara në tri fusha kryesore, atë për qeverisjes të mirë, sundim të ligjit, konkurreshmëri dhe klimë të investimeve, si dhe për punësim dhe arsim, obligime këto të cilat nuk janë përmbushur plotësisht, e që për pasojë Kosova do të humbë rreth 80 milionë euro nga Bashkimi Evropian.

Kategoritë


0 komente