Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kosova zë vendin e parë për dënimin e atyre që iu bashkuan ISIS-it
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova zë vendin e parë për dënimin e atyre që iu bashkuan ISIS-it

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova zë vendin e parë për dënimin e atyre që iu bashkuan ISIS-it

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 92 shikime
 • 92 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Institucionet e Drejtësisë kanë shqiptuar 187 vjet burgim për kosovarët që kanë luftuar në Siri e Irak

Kategoritë


0 komente