Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
KOSOVARI NGA KAÇANIKU NË MESIN E 40 TERRORISTËVE MË FAMËKEQ NË BOTË
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KOSOVARI NGA KAÇANIKU NË MESIN E 40 TERRORISTËVE MË FAMËKEQ NË BOTË

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KOSOVARI NGA KAÇANIKU NË MESIN E 40 TERRORISTËVE MË FAMËKEQ NË BOTË

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 216 shikime
 • 216 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Departamenti i Shtetit Amerikan, ka publikuar listën e 40 liderëve operativ të grupit terrorist të ashtuquajtur Shtetit Islamik (ISIS). Në mesin e kësaj liste vazhdon të gjinden kosovari Lavdrim Muhaxheri, i cili është vrarë në muajin qershor të vitit të kaluar

Kategoritë


0 komente