Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

KQZ decertifikon pesë kandidatë, certifikon 63 të tjerë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KQZ decertifikon pesë kandidatë, certifikon 63 të tjerë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KQZ decertifikon pesë kandidatë, certifikon 63 të tjerë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 8 shikime
 • 8 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ), në mbledhjen e sotme, me rekomandimin e Zyrës për Regjistrim të Partive Politike, mori tri vendime, përfshirë decertifikimin e pesë kandidatëve nga subjekte të ndryshme politike, pasi këta kandidatë nuk kanë parashtruar në KQZ kërkesën për tërheqje.

Kategoritë0 komente