Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

KQZ organizon në AUK simulim të procesit zgjedhor
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KQZ organizon në AUK simulim të procesit zgjedhor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KQZ organizon në AUK simulim të procesit zgjedhor

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 11 shikime
 • 11 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Universitetin Amerikan në Kosovë(AUK), gjatë ditë së sotme zyrtarë të KQZ kanë organizuar planin e simulimit të procesit të zgjedhjeve me qëllim të informimit dhe të edukimit të votuesve të rinj.

Kategoritë


0 komente