Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
KQZ: Të gjitha qendra e votimit janë hapur me kohë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KQZ: Të gjitha qendra e votimit janë hapur me kohë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KQZ: Të gjitha qendra e votimit janë hapur me kohë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 28 shikime
 • 28 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetarja e Komisionit Qendror Zgjedhor, Valdete Daka ka bërë të ditur se në ora 07:00 janë hapur të gjitha qendrat e votimit me rregull në gjithë Kosovën.

Kategoritë


0 komente