Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kronikë e KTV-së rreth dështimit të anëtarësimit të Kosovës në Interpol
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kronikë e KTV-së rreth dështimit të anëtarësimit të Kosovës në Interpol

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kronikë e KTV-së rreth dështimit të anëtarësimit të Kosovës në Interpol

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 472 shikime
 • 472 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente