Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Krusha e Madhe dëshiron drejtësi, jo hakmarrje
Krusha e Madhe dëshiron drejtësi, jo hakmarrje

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:33
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Krusha e Madhe dëshiron drejtësi, jo hakmarrje

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot kur janë bërë 19 vite nga masakra e Krushës së Madhe ku nga forcat serbe u vranë e u zhdukën 241 persona, familjarët e këtyre personave kërkojnë drejtësi, ata potencojnë se duan drejtësi dhe jo hakmarrje.

Kategoritë


0 komente


0/500