Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ksenija Bozhoviq rrëfen për ditën e atentatit ndaj Oliver Ivanoviqit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ksenija Bozhoviq rrëfen për ditën e atentatit ndaj Oliver Ivanoviqit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ksenija Bozhoviq rrëfen për ditën e atentatit ndaj Oliver Ivanoviqit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetarja e Iniciativës Qytetare ‘SDP’ (Liri, Demokraci, Drejtësi), Ksenija Bozhoviq, ka rrëfyer për KosovaPress ngjarjen e 16 janarit, ditën kur ka ndodhur atentati ndaj liderit të ‘SDP’-së Oliver Ivanoviq.

Kategoritë


0 komente