Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kthimi i Numrave të Përzier në Thyesa | Numrat e Përzier | Thyesat | Aritmetikë | Matematikë
Kthimi i Numrave të Përzier në Thyesa | Numrat e Përzier | Thyesat | Aritmetikë | Matematikë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kthimi i Numrave të Përzier në Thyesa | Numrat e Përzier | Thyesat | Aritmetikë | Matematikë

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 247 shikime
 • 247 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Leksion mbi mënyrën se si të kthejmë një numër të përzier në thyesë.

Lini komentet tuaja më poshtë dhe bëni Subscribe për më shumë.

#thyesa #matematike #aritmetike

Kategoritë


0 komente


0/500