Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kuçi: Do të ketë zgjedhje por nevojitet alternativë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kuçi: Do të ketë zgjedhje por nevojitet alternativë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kuçi: Do të ketë zgjedhje por nevojitet alternativë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Duke parë situatën aktuale në vend, nënkryetari i PDK-së, Hajredin Kuçi ka shprehur bindjen e tij se do të ketë zgjedhje, porse shton se për të ndodhur kjo duhet të ketë alternativë.

Kategoritë


0 komente