Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kujdes, gurë në rrugën Skenderaj – Vushtrri!
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kujdes, gurë në rrugën Skenderaj – Vushtrri!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kujdes, gurë në rrugën Skenderaj – Vushtrri!

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ngasësit e automjeteve që kalojnë rrugën Skenderaj – Vushtrri, duhet të kenë kujdes, pasi gurët që kanë rënë në rrugë, mund të jenë rrezik për jetën e tyre.

Kategoritë


0 komente