Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kujtimet e të mbijetuarve të masakrës së Qyshkut 19 vjet pas - s’ka besim se drejtësia do të fitojë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kujtimet e të mbijetuarve të masakrës së Qyshkut 19 vjet pas - s’ka besim se drejtësia do të fitojë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kujtimet e të mbijetuarve të masakrës së Qyshkut 19 vjet pas - s’ka besim se drejtësia do të fitojë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 247 shikime
 • 247 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kujtimet e të mbijetuarve të masakrës së Qyshkut 19 vjet pas - s’ka besim se drejtësia do të fitojë

Kategoritë0 komente