Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kupa “Adem Jashari” shkon në Maqedoni
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kupa “Adem Jashari” shkon në Maqedoni

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kupa “Adem Jashari” shkon në Maqedoni

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 41 shikime
 • 41 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfaqësuesja e Maqedonisë, e ka fituar turneun “Adem Jashari” në futsall, pasi që në finale mundi Kombëtaren shqiptare, me rezultat 8-7, pas ekzekutimit te penalltive, pasi që koha e rregullt u mbyll baras 3-3, derisa edhe vazhdimet u mbyllen baras 5-5.

Kategoritë


0 komente