Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kurteshi premton dy hapjen e dy QMF-ve që ofrojnë shërbime 24 orë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurteshi premton dy hapjen e dy QMF-ve që ofrojnë shërbime 24 orë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurteshi premton dy hapjen e dy QMF-ve që ofrojnë shërbime 24 orë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Funksionalizim të të gjitha qendrave mjekësore familjare në qytetin e Gjilanit, hapjen e dy qendrave mjekësore që ofrojnë shërbime 24 orë për gjilanasit, si dhe barna elementare, ka premtuar kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të Gjilanit, Sami Kurteshi.

Kategoritë


0 komente