Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kurteshi premton hapjen e 4 çerdheve dhe ndërtimin e dy shkollave
Kurteshi premton hapjen e 4 çerdheve dhe ndërtimin e dy shkollave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurteshi premton hapjen e 4 çerdheve dhe ndërtimin e dy shkollave

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 29 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Çerdhe, shujta për fëmijë, kënde të lojërave, kënde të leximit, kabinete në shkolla dhe terrene sportive iu premtoi gjilanasve pretendenti për të marrë udhëheqjen e Komunës së Gjilanit nga Vetëvendosje, Sami Kurteshi.

Kategoritë


0 komente


0/500