Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti: Ishte pakoja e padrejtësisë, edhe sot pavarësia është e paplotë
Kurti: Ishte pakoja e padrejtësisë, edhe sot pavarësia është e paplotë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Ishte pakoja e padrejtësisë, edhe sot pavarësia është e paplotë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 57 shikime
 • 57 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Janë bërë 11 vjet nga protesta e 10 shkurtit të vitit 2007, nga e cila mbetën të vrarë aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mon Balaj e Arben Xheladini.

Kategoritë


0 komente


0/500