Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti: Komuna e Malishevës është privatizuar me VV-në do të hetohet
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti: Komuna e Malishevës është privatizuar me VV-në do të hetohet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Komuna e Malishevës është privatizuar me VV-në do të hetohet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 39 shikime
 • 39 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti ka deklaruar se ka politikanë që kanë bërë gabime por ka edhe politikanë që kanë bërë krime, por pensionimi i atyre që bën gabime dhe dënimi i atyre që bën krime ka nisur më 11 qershor dhe merr hovin vendimtarë më 22 tetor.

Kategoritë


0 komente