Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti: Politikanët tanë duhet gjykuar si kriminel të paqes, jo të luftës
Kurti: Politikanët tanë duhet gjykuar si kriminel të paqes, jo të luftës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:14
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Politikanët tanë duhet gjykuar si kriminel të paqes, jo të luftës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 42 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Gjykata Speciale është një e padrejtë historike që po i bëhet popullit të Kosovës, por nisma për shfuqizimin e saj është e dëmshme dhe është bërë për interesa personale të individëve, për të shpëtuar kokën e tyre.

Kategoritë


0 komente


0/500