Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kurti: Synojmë me mendje dhe duam me zemër një Mitrovicë të zhvilluar
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kurti: Synojmë me mendje dhe duam me zemër një Mitrovicë të zhvilluar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:57
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kurti: Synojmë me mendje dhe duam me zemër një Mitrovicë të zhvilluar

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjatë tubimit elektoral të mbajtur sot në Mitrovicë, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, është shprehur i sigurt në fitoren e kësaj Lëvizje në zgjedhjet lokale të 22 tetorit.

Kategoritë


0 komente