Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që duket si i moshuar
Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që duket si i moshuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 12:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që duket si i moshuar

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 93,714 shikime
 • 0 shikues
 • 14
 • 14
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kush është 20 vjeçari nga Podujeva që vishet e jeton si i moshuar 
Pse zgjodhi të duket kështu ?
Çfarë i thanë profesorët në shkollë?
Sa çifte i msitnoi ai ?
Në sa gjaqe mori pjesë ?
Për këto dhe më shumë  detaje, ndiqeni intervistën e plotë.
 

Kategoritë


7 komente


0/500