Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kuzhinierë nga trojet shqiptare mblidhen në Prishtinë për “Shijen shqiptare”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kuzhinierë nga trojet shqiptare mblidhen në Prishtinë për “Shijen shqiptare”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kuzhinierë nga trojet shqiptare mblidhen në Prishtinë për “Shijen shqiptare”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Shija shqiptare” ka mbledhur sonte në mbrëmje fëmijë me autizëm, persona me nevoja të veçanta si dhe mysafirë të shumtë. Ata janë mbledhur të gjithë së për të shijuar ushqimet e katër kuzhinierëve më të njohur botërorë që janë shqiptarë.

Kategoritë


0 komente