Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ky është imami i vetëm në Japoni, por ai është edhe mjeshtër i tatuazheve e persingave
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ky është imami i vetëm në Japoni, por ai është edhe mjeshtër i tatuazheve e persingave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky është imami i vetëm në Japoni, por ai është edhe mjeshtër i tatuazheve e persingave

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 120 shikime
 • 120 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ky është imami i vetëm në Japoni, por ai është edhe mjeshtër i tatuazheve e persingave

Kategoritë


0 komente