Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ky është Kadri Veseli – i ftuar i radhës nga Gjykata Speciale
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ky është Kadri Veseli – i ftuar i radhës nga Gjykata Speciale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ky është Kadri Veseli – i ftuar i radhës nga Gjykata Speciale

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 321 shikime
 • 321 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kadri Veseli ka treguar se sot ka marrë një ftesë nga Gjykata Speciale në Hagë. Ai ka njoftuar se më 4 dhjetor do të paraqitet para kësaj Gjykate. Për atë se kush ishte Kadri Veseli gjatë luftës dhe pas saj mund ta ndiqni profilin rreth tij:

Kategoritë


0 komente