Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Labinot Tahiri tregon se cilat do të jenë prioritet e tij nëse merr sërish postin e deputetit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Labinot Tahiri tregon se cilat do të jenë prioritet e tij nëse merr sërish postin e deputetit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 11:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Labinot Tahiri tregon se cilat do të jenë prioritet e tij nëse merr sërish postin e deputetit

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 306 shikime
 • 306 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Labinot Tahiri, kandidati për deputet nga radhët e AAK-së ka dhënë disa arsye pse qytetarët duhet t'ia besojnë votën. Mes tjerash ai ka folur edhe për prioritet e tij si deputet në të ardhmen. E përgjatë intervistës, ai tregoi edhe cili është shkrimtari, libri, filimi e kënga e preferuar e tij. 

 

 

Kategoritë


0 komente