Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
LDK e LVV nga nesër me takime të përditshme, ftojnë AKR-në t’iu bashkohet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
LDK e LVV nga nesër me takime të përditshme, ftojnë AKR-në t’iu bashkohet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

LDK e LVV nga nesër me takime të përditshme, ftojnë AKR-në t’iu bashkohet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas takimit në mes të përfaqësuesve të Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe Lëvizjes Vetëvendosje është arritur dakordim që këto dy parti të zhvillojnë takime në mënyrë intensive për të diskutuar për çështje programore.

Kategoritë


0 komente