Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Lekaj tregon arsyet e dhënies së 63 milionë eurove shtesë për Bechtel&Enka
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lekaj tregon arsyet e dhënies së 63 milionë eurove shtesë për Bechtel&Enka

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lekaj tregon arsyet e dhënies së 63 milionë eurove shtesë për Bechtel&Enka

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, ka shpjeguar kontratën mes Qeverisë së Kosovës dhe kompanisë Bechtel&Enka; për ndërtimin e autostradës Prishtinë-Hani i Elezit, duke thënë se kjo autostradë do të kushtojë 608 milionë euro.

Kategoritë


0 komente