Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Letonia mban stërvitjen në ‘Adem Jashari’, besojnë në fitore kundër Kosovës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Letonia mban stërvitjen në ‘Adem Jashari’, besojnë në fitore kundër Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:30
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Letonia mban stërvitjen në ‘Adem Jashari’, besojnë në fitore kundër Kosovës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përfaqësuesja e Letonisë në futboll, ka zhvilluar stërvitjen sonte në stadiumin ‘Adem Jashari’ në Mitrovicë, para miqësores me Kosovën.

Kategoritë


0 komente