Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kosova për herë të parë emeton letra me vlerë me afat kthimi 10 vjeçar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kosova për herë të parë emeton letra me vlerë me afat kthimi 10 vjeçar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kosova për herë të parë emeton letra me vlerë me afat kthimi 10 vjeçar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 233 shikime
 • 233 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kosova për herë të parë emeton letra me vlerë me afat kthimi 10 vjeçar

Kategoritë


0 komente