Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ligji mbi Sponzorizimin e sportit, benefite për sportin, biznesin dhe shtetin
Ligji mbi Sponzorizimin e sportit, benefite për sportin, biznesin dhe shtetin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ligji mbi Sponzorizimin e sportit, benefite për sportin, biznesin dhe shtetin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komiteti Olimpik i Kosovës në detaje u ka sqaruar përfaqësuesve të Komunës së Ferizajt dhe bizneseve të kësaj komune rregulloren për përcaktimin e kritereve, procedurave dhe formës për vërtetimin e sponsorizimit në sport, si dhe benefitet që sjell Ligji për Sponsorizime.

Kategoritë


0 komente


0/500