Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ligji për Qeverinë deri në fundvit, synohet kontrolli i numrit të ministrave e zëvendësve të tyre
Ligji për Qeverinë deri në fundvit, synohet kontrolli i numrit të ministrave e zëvendësve të tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ligji për Qeverinë deri në fundvit, synohet kontrolli i numrit të ministrave e zëvendësve të tyre

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 74 shikime
 • 74 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ligji për Qeverinë deri në fundvit, synohet kontrolli i numrit të ministrave e zëvendësve të tyre

Kategoritë


0 komente


0/500