Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Limaj: Askush nuk mund ta kërcënojë Qeverinë dhe kryeministrin e Kosovës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj: Askush nuk mund ta kërcënojë Qeverinë dhe kryeministrin e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj: Askush nuk mund ta kërcënojë Qeverinë dhe kryeministrin e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëvendëskryeministri i Kosovës dhe kryetari Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj është treguar i ashpër ndaj kërcënimeve të presidentit të Turqisë. Limaj sonte nga Prizreni ka thënë se askush dhe asgjë nuk mund ta kërcënojë Qeverinë dhe kryeministrin e Kosovës, veç popullit.

Kategoritë


0 komente