Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Limaj fton prizrenasit të regjistrohen në qendrat për aftësim profesional
Limaj fton prizrenasit të regjistrohen në qendrat për aftësim profesional

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj fton prizrenasit të regjistrohen në qendrat për aftësim profesional

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj dhe ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica gjatë ditës së sotme kanë vizituar edhe familjet që kanë përfituar nga skema e ndihmës sociale në Prizren, të cilëve iu është kërkuar që të regjistrohen në qendrat për aftësim profesional.

Kategoritë


0 komente


0/500