Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Limaj: Kuvendi ka shumë hipokrizi
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj: Kuvendi ka shumë hipokrizi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj: Kuvendi ka shumë hipokrizi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Zëvendëskryeministri Fatmir Limaj, në shtëpinë e të cilit kolegu i tij gjuajti me armë, tha se do të donte që Kuvendi të mos ishte hipokrit dhe të ngriteshin çështje të mëdha, por po flasin për një veprim që nuk ishte dashur të ndodhte.

Kategoritë


0 komente