Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Limaj: Në këto dhjetë vjet u bënë gabime, Kosova ka nevojë për rinisje të fuqishme
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Limaj: Në këto dhjetë vjet u bënë gabime, Kosova ka nevojë për rinisje të fuqishme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj: Në këto dhjetë vjet u bënë gabime, Kosova ka nevojë për rinisje të fuqishme

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Teksa flet për 17 shkurtin e vitit 2008, thotë se ishte një moment historik e i papërsëritshëm. Ndërsa thekson se në këtë dekadë të pavarësisë, u bënë shumë gjëra, por është dashur të bëhen shumë më shumë. Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, në një intervistë për KosovaPress, pohon se është fat i madh dhe mundësi unike, të jesh dëshmitar historik i realizimit të përpjekjeve shekullore të popullit.

Kategoritë


0 komente