Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Limaj: Qeveria e Malishevës për një mandat ka ndërtuar 15 shkolla pa ndihmë të askujt
Limaj: Qeveria e Malishevës për një mandat ka ndërtuar 15 shkolla pa ndihmë të askujt

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:38
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Limaj: Qeveria e Malishevës për një mandat ka ndërtuar 15 shkolla pa ndihmë të askujt

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Që nga sot 420 nxënësit e shkollës së mesme të ulët "Ganimete Tërbeshi", në fshatin Astrazup të Malishevës do t’i vijojnë mësimin në shkollë të re, pasi që sot është përuruar objekti i ri i kësaj shkolle.

Kategoritë


0 komente


0/500