Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Literal Media

2 shfaqje | 1 video | 6 shikime

LITERAL.MEDIA është medium që ofron lajme dhe përmbajtje literale nga dimensione të ndryshme, në gazetë elektronike, radio dhe materiale vizive.

Alternate Text

Videot

Renditja
Të fundit
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat