Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lluka: Në prill zgjidhet çështja e shpronësimit të tokave
Lluka: Në prill zgjidhet çështja e shpronësimit të tokave

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lluka: Në prill zgjidhet çështja e shpronësimit të tokave

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka vizituar Komunën e Gjakovës, ku bashkë me kryetarin e kësaj komune, Ardian Gjini, kanë biseduar për koordinimin e aktiviteteve në mes të ministrisë, Qeverisë dhe Komunës në çështjen e Aeroportit të Gjakovës, me ç’rast edhe kanë ndarë përgjegjësitë.

Kategoritë


0 komente


0/500