Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Lorik Trailer
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lorik Trailer

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lorik Trailer

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 13,330 shikime
 • 13,330 shikime
 • 0 shikues
 • 2
 • 2
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dokumentari "Lorik" përshkruan më së miri jetën dhe karrierën e kapitenit legjendar Lorik Cana.
Ky dokumentar u krijua me shumë dashuri nga Andi Decka dhe është prodhim i gjirafaStudios dhe DigitAlb.
Shumë shpejt do të mund t'a shihni online në GjirafaVideo.

Kategoritë


3 komente