Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Luftëtari i Kosharës në këtë mënyrë bënë thirrje për mosvotimin e Demarkacionin
Luftëtari i Kosharës në këtë mënyrë bënë thirrje për mosvotimin e Demarkacionin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:51
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Luftëtari i Kosharës në këtë mënyrë bënë thirrje për mosvotimin e Demarkacionin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 131 shikime
 • 131 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Luftëtari i Kosharës në kët mënyrë bënë thirrje për votimin e Demarkacionin

Kategoritë


0 komente


0/500