Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Luksemburgu dhuron 2.3 milionë euro për zgjerimin e Termokosit
Luksemburgu dhuron 2.3 milionë euro për zgjerimin e Termokosit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Luksemburgu dhuron 2.3 milionë euro për zgjerimin e Termokosit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ministria e Financave dhe Banka Gjermane për Zhvillim (KFW) sot kanë nënshkruar marrëveshje për zgjerimin e rrjetit të Termokosit në vlerë prej 2.3 milionë euro, mjete këto të financuara nga qeveria e Luksemburgut.

Kategoritë


0 komente


0/500