Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Njomza e bën si 'kukull' Lulen, Meda do të 'shkrihet' nga kjo pamje e saj
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Njomza e bën si 'kukull' Lulen, Meda do të 'shkrihet' nga kjo pamje e saj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Njomza e bën si 'kukull' Lulen, Meda do të 'shkrihet' nga kjo pamje e saj

 • E publikuar: Para 7 muajve
 • 2,681 shikime
 • 2,681 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lulja sapo doli nga duar e ‘arta’ të Njomzës

Kategoritë


0 komente