Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Lumbardh Dellova shenon nje super gol
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Lumbardh Dellova shenon nje super gol

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Lumbardh Dellova shenon nje super gol

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 218 shikime
 • 218 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe nje futbollist tjeter shqiptar po shkelqen te skuadra kroate Hajduk, ai eshte Lumbardh Dellova i cili ka shenuar nje super gol

Kategoritë


0 komente