Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
MALI I HARRUM - Film artistik
MALI I HARRUM - Film artistik

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:34:01
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

MALI I HARRUM - Film artistik

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 14,112 shikime
 • 0 shikues
 • 5
 • 5
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rikardi, pasi u nxorr jashtë shtëpisë nga djali i tij, mbështetet në mirësinë e vajzës dhe burrit të saj të cilët i ofrojnë atij shtëpinë e tyre në “Bjeshkët e Nemuna".

Regjia: Ardit Sadiku
Skenari: Ardit Sadiku
Produksioni: Ardit Sadiku, Latif Hasolli

Në role: Xhevat Qorraj, Fatlume Bunjaku,Agron Shala, Kastriot Shehi, Merita Gjyriqi

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

4 komente


0/500