Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Maqedonia të marrë mësim nga Kosova për sistemin dy gjuhësor
Maqedonia të marrë mësim nga Kosova për sistemin dy gjuhësor

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Maqedonia të marrë mësim nga Kosova për sistemin dy gjuhësor

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 51 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Qeveria e Kosovës ka nisur përgatitjet për një mbledhje me Qeverinë e Maqedonisë, e cila duhet të ndodhë së shpejti. Deri tash janë identifikuar rreth 30 tema, të cilat do të duhej t’i trajtohen, megjithatë ministrave i mbetet deri në fund të këtij muaj të mbyllin listën e propozimeve.

Kategoritë


0 komente


0/500