Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​“Martesa ” e djalit të Thaçit me vajzën e Vuçiqit konsiderohet kërcënim nga serbët
​“Martesa ” e djalit të Thaçit me vajzën e Vuçiqit konsiderohet kërcënim nga serbët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​“Martesa ” e djalit të Thaçit me vajzën e Vuçiqit konsiderohet kërcënim nga serbët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 138 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Një deklaratë e liderit të Vetëvendosjes ku është përmendur një martesë e mundshme në mes të djalit të presidentit Hashim Thaçi dhe vajzës së presidentit serb Aleksandër Vuqiq është përmendur edhe në Bruksel.

Kategoritë


0 komente


0/500